Czy nasze dzieci mają ochotę wybrać się na kolejną wycieczkę? Tak? Zapraszamy! Tym razem pobawimy się w detektywów…. grupa starsza będzie poszukiwać DUCHA MIASTA! Nie wiemy czy nam uwierzycie, ale gdziekolwiek nie postawi się stopy w mieście – one tam są. Tłuką się, wyją, snują pozornie bez celu… Duchy. Jesteście zaskoczeni? Jest ich cała masa.
Ile występuje w Krakowie duchów na jeden metr kwadratowy miasta? Gdzie w ciemną noc można zobaczyć jak wyłażą spod ziemi? Czy mogą nam coś zrobić? Czy są groźne i czy należy się ich bać? To będzie kolejny spacer detektywistyczny dla dzieci o mocnych nerwach 
Na młodszą grupę czekać będzie spacer pt.:”ILUZJE”. To będą warsztaty o tym, co nam się czasem wydaje. O naszych złudzeniach i o tym jak nie dać się im oszukać. Działać musimy wspólnie, wtedy się nam wszystko uda 
Będziemy się nawzajem czarować  
Po wspólnej zabawie detektywistycznej zapraszamy na warsztaty KRÓLESTWO ZWIERZĄT!
Warsztaty mają na celu praktyczne, połączone z zabawą poszerzenie wiedzy o naszej planecie – skupiając się na żyjących obok nas zwierzętach. Zadania edukacyjne realizowane w grupach uporządkują wiedzę na temat kontynentów i przystosowania się wybranych gatunków zwierząt do panujących na nich warunków życia.
Sprawdzimy, które zwierzaki znamy lepiej a które warto byłoby poznać bliżej i dlaczego. Opowiemy o tych budzących naszą sympatię oraz groźnych budzących w nas respekt, strach lub odrazę. Tworząc samodzielnie plastyczne, żyjące kontynenty zobaczymy jak różnorodny i bogaty jest JESZCZE świat zwierząt i dlaczego warto o niego dbać.
Data wyjazdu: 26.07.2017 r., Wyjazd o godzinie 8.35, koszt: 25 zł.
Zapraszamy! Zapisy właśnie ruszyły  Tel. 535 029 009