W programie:

Kabaret A JAK! – laureat II nagrody oraz kilku nagród specjalnych na jednym z największym przeglądów kabaretowych w kraju – PAKA. Kabaret zaczął swoją działalność pod koniec 2015 roku. Od tego czasu występuje w różnych częściach Polski (Warszawa, Bytom, Kraków, Białystok, Bielsko-Biała…) i z sukcesami bierze udział w przeglądach kabaretowych, takich jak: 32. Przegląd Kabaretów PAKA (II miejsce i Nagroda Publiczności), 32. OSPA – Ostrołęckie Spotkania z Piosenką Kabaretową (Grand Prix i Nagroda Publiczności), Kielecki Ogląd Kabaretów Studenckich KOKS 2016 (II miejsce), czy 18. Ogólnopolska Giełda Kabaretowa KopalniaK w Wałbrzychu (Nagroda Publiczności).

Na scenie cztery kobiety – połączenie czterech żywiołów, okraszone zasmażką kreatywności z dodatkiem nietuzinkowego poczucia humoru i muzyki na żywo. Każdy z elementów programu, który będą mogli Państwo zobaczyć, ukazuje (z przymrużeniem oka – a jak!) inny element kobiecej (chociaż nie tylko…) codzienności. Temat wydaje się znajomy i  ograny, prawda? Kabaret A JAK! postara się jednak pokazać, że nawet o tak popularnych motywach można wciąż jeszcze mówić
(i śpiewać!). A jak? Świeżo, z pomysłem i nowatorsko!

Kabaret Trzecia Strona Medalu powstał w 2011 roku na uczelni PWSW w Przemyślu, a od 2013 roku związany jest z krakowską sceną kabaretową. Prezentują nietypowy humor z dawno zapomnianych kabaretowo terenów Przemyśla i okolic. To właśnie w Przemyślu stawiali swoje pierwsze kroki, nim wyruszyli w daleką podróż, by zarażać podkarpackim humorem
i entuzjazmem innych ludzi.

Uczestnicy ponad 50 Festiwali Kabaretowych, laureaci 46 nagród i wyróżnień. Mieszkańcy głębokiego Podkarpacia, ludzie Dalekiego Wschodu. Inteligentni, przystojni, zabawni – tylko tego im brakuje. Ostatni kabaret rodem z Przemyśla tworzył około 100 lat temu. Czterech mężczyzn i jedna gitara. Bawią, uczą, a gitarzysta dobrze śpiewa.

David Mbeda-Ndege – laureat II miejsca oraz Nagrody Publiczności w 32 edycji PAKI oraz I i II miejsc na licznych festiwalach w całej Polsce. Jako przyszły lekarz zdecydowanie jest zdania, że Śmiech to zdrowie!

Bilety w cenie 20 zł w sprzedaży od 1 marca! Online oraz w biurze CKiP.

Link do biletów online: http://wmichalowicach.pl/wydarzenie/kabarety-kabarety/

Zapraszamy!

kabarety plakat