Aby kupić karnet FITNESS na 4 zajęcia, kliknij TUTAJ

Aby kupic karnet FITNESS na 8 zajęć, kliknij TUTAJ

Aby kupić karnet JOGA, kliknij TUTAJ

Znajdziesz tam wszystkie zajęcia organizowane przez Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach.

Aby kupić karnet online na zajęcia FITNESS czy JOGA, kliknij na zajęcia, które Cię interesują w poniższej tabeli i po rozwinięciu informacji o zajęciach – możesz to zrobić nie wychodząc z domu! Karnety kupujesz u nas jak w sklepie internetowym, dokonując płatności szybkim przelewem. Na adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie, a gotowy karnet będzie na Ciebie czekał u Instruktorki zajęć! Nie zapomnij się po niego zgłosić przed zajęciami.

Ceny karnetów w sprzedaży od 1 września 2017 r.:

Cena karnetu na zajęcia fitness (wszystkie zajęcia fitness z wyjątkiem jogi i oraz dwugodzinnego treningu biegacza FBW): 50 zł (4 wejścia, bezterminowo) lub 90 zł (8 wejść, bezterminowo).

W przypadku braku karnetu cena za pojedyncze wejście to 20 zł.

Cena karnetu na jogę to 80zł (4 wejścia, bezterminowo).

W przypadku braku karnetu cena za pojedyncze wejście to 25 zł.

Zakup karnetu nie jest jednoznaczny z zapisem na zajęcia. Na każde zajęcia (z tygodniowym wyprzedzeniem) przyjmujemy zapisy drogą SMS (nr 792 029 099) lub w biurze CKiP. Osoby nie wpisane na listę, nie mogą w nich uczestniczyć, gdyż ze względu na rozmiary sali liczba miejsc jest ograniczona. Funkcjonuje również lista rezerwowa, a osoby na niej zapisane są informowane telefonicznie (lub za pomocą SMS) o tym, że zwolniło się miejsce. 

Zapraszamy!