Czas na zmiany; na zmianę stylu życia, sposobu myślenia, sposobu odżywiania, oczywiście na lepszy, bardziej świadomy, zgodny z naszą naturą.

Szczególnym gościem Biblioteki Publicznej Gminy Michałowice, 16 listopada 2017, była autorka książki „Leczenie dobrą dietą”, blogerka pani Katarzyna Lewko vel Pepsi Eliot.

Przyjęła zaproszenie na spotkanie, na którym mieliśmy „rozmawiać przede wszystkim o diecie – o tym jak wpływa na ciało i ducha, o tym, że dieta uzdrawia, no i o Leczeniu dobrą dietą, czyli o książce powstałej z ogromnej potrzeby ducha, by tę dziedzinę zgłębić”.
Tak pisała Pepsi Eliot na swoim blogu. Spotkanie jednak wcale nie miało formy zwykłego wykładu. Blogerka zaczęła od muzyki Johna Frusciante, która wprowadziła nastrój i klimat do sali widowiskowej, po czym bohaterka spotkania, pozytywnie nakręcona, opowiadała o sobie, o zdrowiu, o życiu, jakie prowadzimy i jak możemy je ulepszyć. Poświęciła chwilę na to, żeby uświadomić wszystkim jak ważny, dla naszego zdrowia i odporności organizmu, jest przewód pokarmowy, jak wielki ma wpływ na rozwój różnych chorób i co robić, aby jak najdłużej d obrze funkcjonował. Dowiedzieliśmy się o ogromnym braku witamin i pierwiastków w naszych organizmach, które w trosce o zdrowie koniecznie powinniśmy uzupełniać.

Do widzów, ze sceny, płynęła nieprzerwanie dobra energia, którą emanowała Kasia Lewko. Mówiła o miłości i akceptacji samego siebie i wszystkiego, co jest wokół nas, radziła, aby otaczać się pozytywnymi myślami, emocjami, optymistycznymi ludźmi.

Na spotkanie z Pepsi Eliot do naszej biblioteki przybyli słuchacze nie tylko z najbliższej okolicy, ale także goście z m. in. Łodzi, Warszawy, Olsztyna, Kielc, Nowego Targu. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się książka ”Leczenie dobrą dietą”, która zyskała wielu nabywców.

Z przyjemnością czytamy entuzjastyczne wpisy o wydarzeniu na blogu pani Kasi, i jesteśmy dumni, że zgodziła się właśnie nas odwiedzić, tym bardziej, że rzadko wyraża zgodę na takie spotkania.

Dziękujemy pani Katarzynie Lewko za cudowną energię, panu Grzegorzowi Lewko i ekipie Pepsi Eliot za współpracę.