baner1

Kochani Czytelnicy zachęcamy Was do korzystania z wirtualnej czytelni IBUK Libra. Mają tam Państwo dostęp do literatury z prawa, medycyny, nauk społecznych, nauk ekonomicznych, humanistycznych, technicznych, również dostępnych jest wiele publikacji dla dzieci i młodzieży, literatury faktu oraz literatury pięknej i kobiecej – dla każdego coś dobrego, a łącznie to już 2120 tytułów!
Szczególnie zachęcamy do odwiedzana platformy Ibuk Libra przez uczniów i studentów, ponieważ dużo spośród dostępnych publikacji, to podręczniki akademickie i literatura popularno-naukowa.

Publikacje elektroniczne można przeglądać za pomocą urządzeń takich jak: tablet, smartfon lub czytnik e-book – nie masz czytnika e-booków? Wypożycz go w naszej Bibliotece (szczegóły: http://wmichalowicach.pl/wypozyczamy-czytniki-e-bookow/).

Korzystanie z platformy IbukLibra jest bezpłatne dla Użytkowników bibliotek w naszej gminie. Wystarczy pobrać w jednej z nich (Michałowice, Raciborowice lub Więcławice) specjalny kod/pin, który umożliwi Państwu darmowy dostęp do publikacji.Spaces


Przypominamy również, że nasze biblioteki zapewniają Państwu bezpłatny dostęp do platformy Legimi, gdzie znajdą Państwo jeszcze więcej e-książek http://wmichalowicach.pl/darmowe-ebooki/


Filmy instruktażowe