Młyn Trail Michałowice – najlepsza (prawdopodobnie) nowa impreza dla biegaczy w okolicach Krakowa!

Z radością ogłaszamy, że druga edycja zawodów odbędzie się w sobotę 1 sierpnia 2020 roku! Zanotujcie, zapiszcie, zaklepcie terminy i zaplanujcie wakacje tak, aby tego dnia ostro sobie pobiegać po ścieżkach Dłubniańskiego Parku Krajobrazowego!

Pierwszy Młyn, mamy taką nadzieję, dostarczył biegaczom wiele pozytywnych emocji. Chcemy, aby druga edycja zawodów wypadła jeszcze lepiej. Stąd właśnie data 1 sierpnia. Młyn Trail odbędzie się tego samego dnia co Piknik Wolności, czyli największa impreza rozrywkowa w Gminie Michałowice. Dla nas, organizatorów i biegaczy z G.O.A.T. Team Michałowice oraz Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach, oznacza to większe możliwości i ułatwienia logistyczne. Na boisku Michałowianki stanie duża scena, na której wieczorem wystąpi gwiazda polskiej muzyki, a nasze biegowe miasteczko będzie wygodniejsze i większe.

Co do samego biegania, planujemy 3 dystanse, dziś zdradzimy jedynie, że zamierzamy lekko zmodyfikować trasy i nieco je wydłużyć. I na pewno – uatrakcyjnić. Najdłuższy dystans ponownie zaprowadzi nas do pięknego kompleksu leśnego koło Zalesia. Zawody dla dzieci też się odbędą. Spotkanie z dzieciakami dostarczyło tylu emocji, że musimy to powtórzyć także w 2020 roku.

Zapisy? Ogłosimy je wkrótce. Stay tuned!

Z biegowym pozdrowieniem. Wesołych Świąt!

GOAT Team Michałowice
Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach