Zapraszamy do zapoznania się z programem Festiwalu Dziecięcych i Młodzieżowych Teatrów Amatorskich “Karuzela Marzeń”, który odbędzie się 13 czerwca 2017 r. w sali widowiskowej w Michałowicach (Plac J. Piłsudskiego 2).

Do oglądania spektakli zapraszamy chętne grupy szkolne i przedszkolne (bezpłatnie, prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc – 535-029-009) oraz wszystkie zainteresowane osoby (wstęp wolny). Pod każdym spektaklem zamieszczamy proponowaną grupę odbiorców, ale jest to tylko sugestia. Jest to program orientacyjny, więc możliwe są drobne przesunięcia, jednak prosimy grupy teatralne, aby starały się przestrzegać powyższych ustaleń czasowych, co pozytywnie wpłynie na sprawną organizację widowni.

Jurorzy:

Michał Siudek – aktor

Jaromir Dziewic – filmowiec, operator i montażysta filmowy

Iwona Dyląg – pracownik Biblioteki Publicznej Gminy Michałowice

Kolejność spektakli:

9.00 – oficjalne rozpoczęcie festiwalu
9.05-9.30 – “Brzydkie Kaczątko” (grupa teatralna Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach)
(proponowana grupa odbiorców: przedszkole i klasy 0-3)

9.45-10.10 – “Wielka podróż malinowego i jagodowego królika” (grupa teatralna “Magia” – SP w Modlnicy)
(proponowana grupa odbiorców – klasy II-VI)

10.20-10.50 – “Trochę inny Kopciuszek (Kopciuszek na zawodach)” (grupa teatralna “Żywioły” – SP Biały Kościół)
(proponowana grupa odbiorców – dla wszystkich od 5 lat)

11.00-11.15 – W Kolejce – spektakl na motywach wierszy Jana Brzechwy (grupa teatralna “Pod Wyrwikoszem” z GOKiS Pcim)
(proponowana grupa odbiorców – w każdym wieku)

11.25-11.45 – “Piotruś Pan” (Teatrzyk Afera – ZS w Balicach)
(proponowana grupa odbiorców – klasy 0-4)

11.55-12.15 – “Pompon w rodzinie Fisiów” (Teatr Jednego Aktora – Emilia Jedlińska-Jung – GOK w Kluczach)
(proponowana grupa odbiorców – 6-13 lat)

12.15-12.30 – przerwa

12.30-13.00 – “Krzywa bajka” (grupa teatralna “Chichotek” – SP w Miechowie)
(proponowana grupa odbiorców – dzieci w wieku przedszkolnym i szkoła podstawowa)

13.10-13.30 – “Sztuka znikania” (na motywach opowieści “Oskar i Pani Róża” (Szkolny Teatr “Szpila” – Integracyjna SP w Radwanowicach)
(proponowana grupa odbiorców – klasy 4-6 i gimnazjalne)

13.40-14.10 – “Bajka Chochlikowa czyli o bałaganie w Krainie Bajek” (Grupa Teatralna Academiaki – Prywatna SP Academos i Szkoła Artystyczna Bravissimo)
(proponowana grupa odbiorców – przedszkolaki i klasy 1-4)

14.20-14.50 – “Kopciuszek – współczesna wersja” (kółko teatralne “Wesołe Aniołki” – SP w Widomej)
(proponowana grupa odbiorców – 7-12 lat)

15.00-15.30 – “Nie ma jak u mamy” (grupa teatralna “Ale heca” z Racławic)
(dla wszystkich od 3 lat)

15.30-16.00 – obrady jury

16.00 – ogłoszenie wyników i zakończenie festiwalu

Jest to program orientacyjny, więc możliwe są drobne przesunięcia, jednak prosimy grupy teatralne, aby starały się przestrzegać powyższych ustaleń czasowych, aby organizacja widowni przebiegała sprawnie.