„Komfort dla ciała”, czyli drugie spotkanie w ramach cyklu „Zdrowie Kobiet” było olbrzymią dawką praktycznych informacji oraz wiedzy o tym jak prawidłowo dbać o biust, zaakceptować go i być z niego dumną.
Obecne panie przekonały się m.in. o tym, że „wałeczki” na plecach mogą zniknąć i wcale nie wymaga to specjalnych diet czy bielizny wyszczuplającej, wystarczy dobrze dobrać rozmiar biustonosza i odpowiednio go założyć!
Nie obyło się bez prezentacji strojów kąpielowych, halek i biustonoszy różnego rodzaju. Przemiłe Panie brafitterki, Ela i Manuela z krakowskiego Vanilla Body Shop zaprezentowały na sobie najczęstsze błędy popełniane przy doborze biustonosza i opowiedziały jakie są konsekwencje noszenia źle dobranej bielizny.
Na zakończenie każda z pań mogła skorzystać z indywidualnej porady brafitterskiej, więc uczestniczki przeżyły niemałe zaskoczenie, gdy mierzone przez specjalistkę dobierającą biustonosze, dowiedziały się, jakie mają rozmiary i jak bardzo różnią się od tych, które aktualnie noszą. Poza poznaniem prawidłowych rozmiarów, panie dowiedziały się, jak prawidłowo zakładać, biustonosze, jaki krój wybierać oraz jak dbać o bieliznę (pranie) aby posłużyła nam przez wiele lat.

Serdecznie dziękujemy wspaniałym brafitterkom za motywujące spotkanie, a Paniom za przybycie i stworzenie przemiłej atmosfery w tym wyjątkowym dniu.