Wirtualna edycja zawodów Młyn Trail Michałowice

Jak już wiecie, odwołaliśmy zawody Młyn Trail Michałowice 2020 w tradycyjnej formule. 1 sierpnia nie spotkamy się w większej grupie. Ale nie porzucamy myśli o bieganiu! Młyn w tym roku kręci się wirtualnie!  Dlatego zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w specjalnej, wirtualnej edycji zawodów Młyn Trail Michałowice pod hasłem

KwaRUNtanna Młyn 2020!

Zapisz się, przebiegnij w dowolnym miejscu dystans 13 km, prześlij dowód pokonania trasy i zdobądź medal!

Izolacja, zamknięcie, dystansowanie społeczne to bardzo ważne elementy ograniczające rozwój epidemii Covid-19.  Biegacze, stosując się do wszelkich nakazów i obostrzeń, starają się jednak także w tym trudnym czasie dbać o formę i realizować plan treningowy. Zachęcamy, aby połączyć trening z udziałem w zawodach! Wszystkich biegaczy, tych doświadczonych i z krótszym biegowym stażem, zapraszamy do udziału w wirtualnym biegu KwaRUNtanna Młyn!

Zasady są bardzo proste: zapisz się, przebiegnij dystans, prześlij dowód, zdobądź medal. Wszystko rozgrywa się w dniach od 8 czerwca do 1 sierpnia.

Regulamin:

1. Zapisy

Na KwaRUNtanna Młyn zapisujemy się mailowo:

mlyntrailmichalowice@gmail.com.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do północy 31 lipca. Chyba że limit chętnych zostanie wyczerpany przed tym terminem (jeśli tak się stanie, poinformujemy specjalnym komunikatem).

Zgłoszenie powinno zawierać:  imię i nazwisko, adres do wysyłki medalu oraz poniższe oświadczenie:

Niniejszym akceptuję regulamin wirtualnego biegu KwaRUNtanna Młyn 2020. Deklaruję, że uczestniczę w biegu dobrowolnie, nie mam przeciwskazań zdrowotnych do udziału w biegu, a w trakcie pokonywania dystansu będę stosował/stosowała zasady bezpieczeństwa poprzez dystansowanie społeczne i przestrzeganie zasad higieny.

2. Limity

Ustalamy limit 500 zawodników. Kto pierwszy, ten lepszy.

3. Termin zawodów

Wirtualne zawody rozgrywają się od 12 czerwca do 1 sierpnia 2020 roku. Tylko pokonanie trasy i przesłanie dowodu w tym okresie (dla biegaczy, którzy pobiegną 1 sierpnia termin upływa o północy tego dnia) będzie brane pod uwagę.

4. Dystans i klasyfikacje

Jako dystans proponujemy średni dystans zawodów Młyn Trail Michałowice, czyli 13 km. Dystans ten możecie pokonać w dowolnym miejscu, gdzie chcecie, może to być Wasza ulubiona trasa w pobliżu miejsca zamieszkania, może to też być trasa zawodów Młyn Trail 13 km. Dlatego wprowadzamy 2 klasyfikacje:

  1. Trasa dowolna
  2. Młyn Trail 13 km – ślad trasy tutaj:

5. Zaliczenie zawodów

Zawody zostaną zaliczone, jeśli zawodnik zapisze się mailowo na bieg, uiści opłatę, pokona dystans, a następnie prześle na adres mlyntrailmichalowice@gmail.com dowód pokonania trasy. Uwaga, dowód należy przesłać w ciągu 24 h od pokonania dystansu 13 km.

Dowodem może być zdjęcie zegarka z widocznym dystansem, zrzut ekranu z widocznymi najważniejszymi parametrami (dystans, czas, tempo, mapka), ślad lub link do aktywności.

Uwaga, w przypadku wybranej trasy dowolnej przesłany dowód powinien wskazywać 13 km lub więcej – może to być 13.00 km, 13.10 km, 13.20, itd. W przypadku trasy Młyn Trail 13 km zaliczenie odbędzie się na podstawie przesłanej mapki lub śladu (tu zdjęcie zegarka z dystansem i czasem nie wystarczy).

6. Medale

Zawodnicy, którzy ukończą bieg, otrzymają drogą pocztową pamiątkowy medal. Istnieje opcja odbioru medalu w Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach –  w takim przypadku prosimy o informację w mailu razem z dowodem pokonania trasy.

7. Opłaty

Opłata podstawowa za bieg wynosi 25 zł.

Przelew należy wykonać do 31 lipca. W tytule przelewu wpisujemy hasło „MŁYN TRAIL”.

Rachunek bankowy Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach:

Bank BSR O/Michałowice 86 8589 0006 0180 0000 0143 0001

8. Zasady bezpieczeństwa

Zawodnicy biorący udział w zawodach wirtualnych KwaRUNtanna Młyn 2020 proszeni są zachowanie zasad bezpieczeństwa – prosimy unikać biegania w większych grupach. Wskazane jest zachowanie dystansu.

9. Fair Play

KwaRUNtanna Run to przede wszystkim zabawa, ale jednak mająca cechy rywalizacji sportowej, dlatego prosimy o przestrzeganie zasad fair play.

Powodzenia!

Polityka prywatności i ochrona danych osobowych

Dane osobowe Uczestników dokonujących rejestracji przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przekazanie danych osobowych uczestników jest dobrowolne, jednakże stanowi warunek uczestnictwa w biegu.

Dane osobowe Uczestników umieszczone w zgłoszeniu mogą być przetwarzane w zakresie prowadzenia i realizacji Biegu.