Drogie Panie! Szukacie zajęć fitness w okolicy? Rozpoczynacie przygodę z fitnessem lub wracacie na salę po przerwie? Mamy dla Was idealne propozycje!

? środa, godzina 18:30 BPU

To zajęcia o średniej intensywności, charakteryzujące się dużą ilością powtórzeń danego ćwiczenia. Metoda ta pozwala osiągnąć dobre wyniki i zapewnić płaski brzuch, jędrne pośladki oraz smukłe uda. Główny akcent położony jest na poprawie wytrzymałości organizmu i podniesieniu napięcia mięśniowego w celu uzyskania bardziej sportowej sylwetki.Dla kogo ćwiczenia BPU?BPU to forma treningu fitness skierowana do osób, które chcą wymodelować dolne partie ciała. Zajęcia te będą najlepsze dla osób które dopiero rozpoczynają program treningów oraz dla tych, którzy chcą skupić się na wyrzeźbieniu dolnych partii ciała bez nadmiernego zwiększania ich obwodu.

?środa, godzina 19:45 STEP CHOREO

To trening taneczno – choreograficzny, prowadzony na specjalnie do tego przeznaczonej platformie. Niewątpliwą zaletą tego treningu jest jego ogólnorozwojowość, wzmocnienie mięśni nóg, pośladków, wzmacnia układ sercowo- mięśniowy. Step uważany jest za jedną z bardziej intensywnych form aerobiku. Dlatego też świetnie sprawdzi się w przypadku zrzucania zbędnych kilogramów i w modelowaniu sylwetki. Podczas kilkunastominutowego treningu można spalić nawet kilkaset kalorii.

Zajęcia prowadzi Marta Korcela! ???
Zapisy na zajęcia SMS pod numerem telefonu 792 029 099!
Zapraszamy! ?????