Serdecznie zapraszamy na piątkowe seanse w naszym kameralnym kinie znajdującym się w budynku Biblioteki Publicznej w Michałowicach.

Seanse odbywają się w każdy piątek (konieczna jest wcześniejsza rezerwacja biletów pod numerem 535 029 009 maksymalnie do piątku do godziny 12:00). Istnieje również możliwość rezerwacji seansu na życzenie.

Repertuar dostępny będzie na naszej stronie: www.wmichalowicach.pl oraz na FB: Kino za Rogiem Michałowice, Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach lub pod numerem: 535 029 009.

Piątek (12.03.2021 r.)

👉 godzina 18:00 „Kosmiczna jazda. Hau! Hau! Mamy problem.”
Na Ziemi w tajemniczy sposób zaczynają znikać przeróżne przedmioty:
od walizek podróżnych, przez samochody, budkę telefoniczną, wesołe miasteczko aż po… Statuę Wolności! W tym samym czasie na Księżycu przepada bez śladu bohaterski kosmonauta Kazbek. Z misją ratunkową wyruszają w przestrzeń kosmiczną dwie bohaterskie astronautki: Biała
i Strzała.

Bilet dziecko – 6 zł, bilet dorosły – 8 zł.

👉 godzina 20:00 „Za jakie grzechy, dobry Boże?”
Cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców – żeby dobrze wyszły za mąż. No i trzy z nich wychodzą: pierwsza za Żyda, druga za Araba i trzecia za Chińczyka. Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma inne obyczaje, wierzenia, religię. I jak tu nie zwariować, próbując stworzyć z nich wielką zgodną francuską rodzinę?Nie jest łatwo, ale pojawia się światło w tunelu: czwarta córka informuje, że wychodzi za mąż za katolika! Nareszcie. Rodzice mogą odetchnąć. Na chwilę…Niepoprawna politycznie komedia w niesłychanie lekki sposób i bez mentorstwa rozprawia się z rasistowskimi stereotypami pokutującymi w wielokulturowej Francji.

Bilet dorosły – 10 zł.

Zapraszamy!