Niestety, w obliczu kryzysu epidemicznego, który paraliżuje cały świat, bezwzględna troska o bezpieczeństwo Wasze, artystów i wszystkich pracowników sprawia, że jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczny Piknik Wolności – Kadrówkę 2020.

Kadrówka – Piknik Wolności, którego organizatorami są Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach i Gmina Michałowice, to nie tylko obchody patriotyczne 6 sierpnia, ale również koncerty oraz wydarzenia towarzyszące organizowane zwykle w pierwszy weekend sierpnia. Co roku na michałowickiej scenie czeka na Was mnóstwo atrakcji, w programie do tej pory znalazły się m.in. pokazy taneczne, pirotechniczne, laserowe, tańczące fontanny, teatr ognia, rekonstrukcje historyczne, zawody strzeleckie, kabarety, spektakle grup teatralnych oraz występy lokalnych artystów. Na naszej scenie wystąpiły m.in. Małgorzata Ostrowska, Sylwia Grzeszczak, Piersi, Verba, Mezo, Doniu, Liber, Katarzyna Wilk, Zakopower, Lemon, Szymon Wydra, Katarzyna Kowalska, Andrzej Piaseczny, Bajm, Renata Przemyk, Varius Manx, Ewa Farna oraz artyści, którzy swoje największe przeboje zaśpiewali w niecodziennych aranżacjach z Orkiestrą Wieniawa: Krystyna Prońko, Alicja Majewska, Janusz Radek, Zbigniew Wodecki i Kayah, Natasza Urbańska, Sidney Polak czy Kamil Bednarek.

Jest nam bardzo przykro, że w tym roku nie będziemy mieli okazji się z Wami spotkać podczas największego święta Gminy Michałowice. Mamy jednak nadzieję, że „wrócimy” w przyszłym roku z jeszcze większą energią i zorganizujemy dla Was to wspaniałe wydarzenie!
Wszystkiego dobrego!
Załoga CKiP