Mała Brazylia w gminie Michałowice! W ubiegłym tygodniu odbyły się u nas pokazy capoeiry grup dziecięcych prowadzonych przez naszych utalentowanych trenerów.

W środę 16 czerwca w sali widowiskowej w Michałowicach swoje umiejętności zaprezentowała grupa ćwicząca pod kierunkiem Sylwestra Francesa Gawendy. W sobotę 20 czerwca grupy rozwijające się pod kierunkiem trenera Adama Faby zaprezentowały wyjątkowy spektakl w ogrodzie naszej filii w Więcławicach – uczestnicy wraz z trenerem przedstawili historię tej ciekawej brazylijskiej sztuki walki i tańca.

Nasi wspaniali uczniowie zaprezentowali repertuar znakomitych popisów akrobatycznych i tanecznych. Pokazali, że są świetnie zorganizowani, zintegrowani w swoich grupach i mają ogromną pasję. Aktualnie rozpoczęli wakacje, ale od października znów spotykać się będą regularnie w obu naszych siedzibach, zarówno w Michałowicach, jak i w Filii w Więcławicach.

Wszystkich nowych chętnych zapraszamy do zapisów we wrześniu. Gratulujemy udanego pokazu! Spektaklowi przyglądały się całe rodziny!