Już 6 października startują zajęcia SALSA SOLO oraz LADY STYLING! Nowe zajęcia, nowy Instruktor, nowe wyzwania! Zapraszamy serdecznie! Zapisy: tel 535029009. Ilość miejsc ograniczona!

Zajęcia poprowadzi: Aleksandra Heidi Gajewska  – Szkoła Salsa House by Daniel Pancerz. Miłośniczka kultury i muzyki latynoamerykańskiej. Niezwykle charyzmatyczna instruktorka i wszechstronna tancerka, zarażająca pasją, miłością oraz wrażliwością do tańca. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła od tańca współczesnego oraz rozwoju w świecie teatru tańca. Jako członkini Zespołu Tańca Współczesnego PULS reprezentowała Polskę na międzynarodowych festiwalach tanecznych m.in. Dance World Cup. Przeprowadzka do Hiszpanii, a tam kontakt z kulturą latynoską zaszczepiły w niej miłość do rytmów Ameryki Południowej i Karaibów, a szczególnie do salsy. Jako tancerka i instruktorka współpracowała z licznymi ośrodkami tańca nie tylko w Polsce, ale również w Hiszpanii i Portugalii. Obecnie prowadzi regularne zajęcia w Krakowie w Szkole Salsa House oraz warsztaty wyjazdowe w całej Polsce.

Salsa Solo – piątek, godz. 19.00

Zajęcia w 100% w rytmie Salsy, podczas których poznacie kroki podstawowe, obroty oraz podstawy techniki ruchu charakterystycznego dla tego stylu tańca.

Ladies Styling/Latino Solo – piątek, godz. 20.00

Zajęcia oparte na nauce choreografii będącej mieszanką różnych stylów „Latino” (salsa, merengue, cumbia, reggaeton, bachata). Poznacie także tajemnice kobiecego „stylingu” w tańcu, czyli popracujemy nad płynnością i gracją ruchu bioder, ramion i klatki piersiowej.

Energia, wspaniała muzyka, rozwój taneczny, świetna atmosfera- wybierz zajęcia dla siebie 🙂