W Bibliotece głównej, specjalnie dla Czytelniczek, zorganizowałyśmy dwudniowy Dzień Kobiet (podobno było też jakieś afterparty – czekamy na relację Pani Moniko, Renato i Justyno), który udowodnił wszystkim zabieganym paniom, jak ważne są rozmowy, fachowe rady i spotkania w miłym gronie.

7 marca odbyło się spotkanie BIBLIOTEKA PEŁNA PIĘKNA, podczas którego Ela Ela Hetmańczyk – Zdrowie, biznes i rozwój i Aldona Imbir Kosmetologia Estetyczna poruszały tematy związane z życiem codziennym, zdrowiem i urodą. Była to solidna dawka wiedzy (i praktyki) w doskonałym wydaniu. Nasze wspaniałe prelegentki przygotowały też niespodzianki dla Pań, za co serdecznie im dziękujemy.

8 marca przekonałyśmy się, że biblioteka może być doskonałym studiem do robienia zdjęć. Nasze Czytelniczki mogły poczuć się jak prawdziwe gwiazdy dzięki uprzejmości Joasi Fotografia Joanna Fijałek , która wykonała wspaniałą sesję zdjęciową z ich udziałem.

Drogie Panie, jesteście wspaniałe! Dziękujemy Wam za wszystkie miłe słowa, które do nas kierujecie, to dodaje nam odwagi i napędza do działania.