Zapraszamy na trening ze zwycięzcą Wysokogórskiego Biegu im. dh. Franciszka Marduły 2019! Krzysztof Bodurka, Ambasador zawodów Młyn Trail Michałowice, wygrał ten słynny bieg 1 czerwca, uzyskując rekordowy czas 2:32:58. Nasz trening aż tak szybki nie będzie, mogą w nim wziąć udział wszyscy zainteresowani udziałem w Młynie. Spotykamy się, aby wspólnie pobiegać, porozmawiać i wymienić się biegowymi doświadczeniami.

Krzysztof Bodurka jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich biegaczy górskich, multimedalistą i rekordzistą wielu tras. Zwycięstwo w Biegu Marduły zapewniło mu tytuł Mistrza Polski w Skyrunningu. Wcześniej, tylko w roku 2019, Krzysztof zdobył 3 medale na Mistrzostwach Polski: złoty w Ustrzykach i dwa srebrne: w Szczawnicy oraz na Ślęży.

Trening w ramach przygotowań do zawodów Młyn Trail odbędzie się w jednym z piękniejszych kompleksów leśnych w okolicy Krakowa. Właśnie w lesie koło Zalesia i Goszczy zawodnicy dystansu 23 km zatoczą kilkunastokilometrową pętlę, po czym wrócą do Michałowic.

Trening odbędzie się w sobotę 22 czerwca o godz. 9.00 w kompleksie leśnym Zalesie/Goszcza, około 4 km od Michałowic. Spotykamy się przy szlabanie od strony Zalesia – przy drodze wiodącej do Goszczy.