2 grudnia zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu W Kobiecym Kręgu. Tym razem gościć będą we foyer naszego Centrum Kultury aż 3 przedsiębiorcze bohaterki, które opowiedzą historie związane z prowadzeniem własnej działalności oraz rozwijania swoich pasji. Opowiedzą o swojej drodze od pomysłu do realizacji, odpowiedzą na wszelkie pytania, a także zainspirują Was swoimi działaniami oraz osobowościami:-) 

Na spotkanie zapraszamy lokalne businesswoman oraz wszystkie kobiety, które poszukują inspiracji do działania oraz nowych kontaktów w lokalnej społeczności. Celem tych spotkań jest wymiana doświadczeń i praktycznej wiedzy, pomysłów, kontaktów, współpracy, dyskusja oraz integracja w kobiecym gronie (ewentualnie przy aromatycznej kawie z Cafe Ul 🙂

Drogie Panie, nie zapomnijcie swoich wizytówek, ulotek itp. Po spotkaniu będzie jeszcze czas na networking i wszelkie wymiany, a na końcu można także zostać na seans filmowy w naszym Kinie za Rogiem. 

Agnieszka Orzeł – właścicielka Żłobka Dolina Muminków w Michałowicach, Prezes Orkiestry Dętej Echo z Michałowic oraz jej muzyk. Energiczna, chętna do działania, pozytywnie myśląca, zdecydowana. Opowie o drodze do własnego biznesu, o łączeniu pracy z pasją, o pracy z dziećmi i o łączeniu tego wszystkiego z byciem mamą:-)

Jej strona: www.zlobekmichalowice.pl

Anna Zarzeka – terapeutka, pasjonatka diety wg dr Gersona. Od wielu lat interesuje się tematyką rozwoju osobistego, inspiruje innych do zmiany nawyków (nie tylko żywieniowych). W trakcie indywidualnej terapii stosuje elementy Totalnej Biologii, Techniki Louise Hay oraz ćwiczenia uwalniania powięzi wg dr Lowena. Posiada umiejętność słuchania, empatię i intuicję, która pozwala nie tylko odnaleźć przyczynę choroby, ale również wskazać drogę do jej zrozumienia i do odzyskania wewnętrznego spokoju, który jest zbawienny i uzdrawiający.

Jej strona: www.gersonomania.pl

Aleksandra Żywicka – nie prowadzi firmy, ale popularnego bloga o tematyce lifestyle, DIY i urządzaniu wnętrz, co także wymaga nakładów przedsiębiorczości. Nie jest w stanie usiedzieć na miejscu. Maluje, tapiceruje, tnie, spawa, wierci, szyje, fotografuje i żadnej pracy się nie boi. Podobno skromność to zdecydowanie nie jest jej drugie imię, za to pasja jak najbardziej. Mówi o sobie, że mieszka w niej stara babcia, która podpowiada jak urządzić letni dom na wsi i hardcorowa laska, która króluje w mieszkaniu w mieście. Najlepszy relaks dla niej to pobyt w garażowym SPA, z którego wychodzę zakurzona i ubrudzona farbami, ale z uśmiechem od ucha do ucha.

Jej blog: www.ozebrze.blogspot.com

 

kobiety-biznesu