Centrum Kultury i Promocji zaprasza na kolejną wakacyjną wyprawę, która odbędzie się 17 sierpnia. Tym razem zabieramy Was do Parku Ruchomych Dinozaurów „Dinozatorland” – jedynego w swoim rodzaju parku rozrywki dla dzieci – to tutaj na odwiedzających czeka mnóstwo zabawy na każdym kroku wśród modeli dinozaurów wyglądających jak żywe oraz wielu innych atrakcji. W programie uwzględniliśmy również zwiedzanie Parku Mitologii, Parku Owadów oraz Parku Bajek i Wodnych Stworzeń (nasze bilety wstępu obejmują możliwość odwiedzenia wszystkich parków, a więc w zależności od pogody i czasu postaramy się zobaczyć jak najwięcej atrakcji). Następnie wspólnie zjemy posiłek, tym razem w postaci pizzy.

Zapisy pod numerem tel. 535 029 009 od najbliższego czwartku, tj. 11 sierpnia br., od godziny 8.30.

Koszt wyjazdu 35 zł (cena zawiera wstęp do wymienionych parków oraz posiłek (pizzę i napój do posiłku).

Regulamin:

1.Warunkiem wzięcia udziału przez dziecko w wycieczce jest podpisanie zgody przez rodzica i dostarczenie jej do biura CKiP oraz dokonanie wpłaty. Zgoda jest do pobrania tutaj OŚWIADCZENIE RODZICA

2.Prosimy, aby dziecko miało ze sobą coś do picia, ewentualnie drugie śniadanie (posiłek przewidujemy dopiero między godz. 14-15).

3.Ze względu na zmienną pogodę prosimy o zabranie peleryny, przeciwdeszczowej kurtki lub składanego parasola).

4.Dzieci, które mają kłopot z jazdą autokarem, prosimy o zabranie woreczków.

5.Zbiórka – godz. 8.30.

6. Powrót do Michałowic przewidywany jest ok. godz. 16, jednak rodzice, którzy chcą znać dokładniejszy czas, proszeni są o kontakt telefoniczny 535 029 009 (ok. godz. 15 udzielimy bardziej szczegółowych informacji).

7.Dzieci są przez nas informowane, że w przypadku niewłaściwego zachowania, utrudniającego organizację wycieczki, mogą utracić prawo udziału w następnej wycieczce, jeśli dwa upomnienia okażą się nieskuteczne.

Podpisanie oświadczenia jednoznaczne jest z akceptacją powyższego regulaminu.

zatorland-parki-rozrywki-dinozatorland-sp-zoo