Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.
15 grudnia 2019 godzina 10:00 - 15:00

Jarmark Bożonarodzeniowy oraz warsztaty „Groch z kapustą i choinka”

Zapraszamy Mieszkańców na kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy. Będzie to okazja do poznania lokalnych producentów żywności, ozdób świątecznych, a także integracji naszej michałowickiej społeczności! Podczas Jarmarku proponujemy również mnóstwo atrakcji towarzyszących:

Godzina 11.00 – Bajkowy Poranek dla dzieci w Kinie za Rogiem

Godzina 13.00 – Rodzinne warsztaty świąteczne, na których tworzyć będziemy niepowtarzalne, upcyklingowe ozdoby choinkowe. Każdy uczestnik będzie miał szansę wykonać zestaw tekturowych zawieszek i zapakować je w eleganckie, własnoręcznie zrobione pudełeczko. Wszystkie potrzebne materiały zapewnia biblioteka.

Godzina 15.30 – Polskie tradycje bożonarodzeniowe. Spotkanie z Paniami ze Stowarzyszenia KGW „Pod Kwitnąca Jabłonią” w Zagórzycach, z którymi porozmawiamy m.in. o tym jak zmieniały się zwyczaje świąteczne na przestrzeni lat i jakie potrawy muszą obowiązkowo znaleźć się na naszych stołach.

Wstęp wolny – zapisy na poszczególne punkty programu od 2 grudnia

Serdecznie zapraszamy Wystawców do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym. Zgłoszenia przyjmujemy w biurze CKiP do 10 grudnia. Udział w Jarmarku jest bezpłatny!

 


Szczegóły

Data:
15 grudnia 2019
Czas:
10:00 - 15:00
Wydarzenie Category:

Organizatorzy

Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach
Biblioteka Publiczna
Gmina Michałowice

Miejsce

Plac przed budynkiem Biblioteki
Pl. Józefa Piłsudskiego 2
Michałowice, małopolskie 32-091 Polska
+ Google Map
Telefon:
535029009