Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
28 marca godzina 18:00 - 19:30

Spotkanie z Piotrem Trybalskim dziennikarzem, podróżnikiem i fotoreporterem, który organizuje imprezy podróżnicze i wyprawy o charakterze ekspedycyjnym. Finalista i laureat wielu konkursów fotograficznych. Jest także autorem książek, m.in. “Fotograf w podróży”, “Podróże z adrenaliną” oraz “Wszystko za K2”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Literackiego.
Opowie o swoich wyprawach w wysokie góry, o trudach przygotowań i nadludzkim wysiłku. Podczas prezentacji zobaczymy wspaniałe zdjęcia z podróży i posłuchamy relacji z pierwszej ręki.

K2, mówi się „góra zabójca”, bo ilość ofiar, które pochłonęła od 1954 roku, gdy włoscy himalaiści stanęli po raz pierwszy na jej wierzchołku jest porażająca. Ale to także „polska góra”. Bo nie ma innego, ośmiotysięcznego wierzchołka, na których polscy himalaiści tak mocno i w tak znamienity sposób nie zaznaczyliby swojej obecności. 
K2. Góra zabójca. Ci, którym udało się ją zdobyć, mówią jednym głosem: to najtrudniejsza góra świata, zimą nikt jej nie pokona. No chyba że… Polacy
Wstęp tylko za okazaniem wejściówek, które można odebrać od 11.03.2019 r. w bibliotece głównej.

Szczegóły

Data:
28 marca
Czas:
18:00 - 19:30
Wydarzenie Category:

Organizator

Biblioteka Publiczna
Telefon:
12 388 50 37
Email:
Strona internetowa:
biblioteka.wmichalowicach.pl

Miejsce

Sala widowiskowa
Plac Piłsudskiego 2
Michałowice, małopolskie 32-091 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
ckip.wmichalowicach.pl