Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
25 marca 2018 godzina 09:00 - 14:00

Stoiska lokalnych rolników, sadowników, producentów żywności oraz twórców rękodzieła. Podczas Jarmarku zapraszamy również na film pt. “Mazurek” Julii Kolberger oraz warsztaty świątecznych mazurków dla dzieci i dorosłych. W trakcie jarmarku kawiarnia Ul na I piętrze budynku Biblioteki jest otwarta i zaprasza na kawę i ciasta.

Wstęp wolny (warsztaty również bezpłatne).

Bilety do kina: 7 zł – dorosły, 5 zł – dziecko.

Zgłoszenia wystawców na Michałowicki Jarmark Wielkanocny

25 marca 2018 r. odbędzie się już po raz drugi organizowany przez Urząd Gminy Michałowice oraz Centrum Kultury i Promocji w MichałowicachJarmark Wielkanocny. Lokalni twórcy ozdób świątecznych, sadownicy, rolnicy, producenci żywności etc. mogą zgłaszać się jako wystawcy. Zapraszamy również wystawców spoza terenu gminy (zgłoszenia te będą rozpatrywane w miarę dostępności miejsc). Stanowiska będą dostępne bezpłatnie.

Jarmark Świąteczny odbędzie się na pl. Józefa Piłsudskiego 1 (przy budynku Urzędu Gminy Michałowice) , 25.03.2018 r. w godz. 09:00-14:00.

Zgłoszenia wystawców będą przyjmowane poprzez przesłanie Formularza Zgłoszeniowego w terminie do 09.03.2018 r. do godz. 15:00 na adres: targ@michalowice.malopolska.pl

Warunkiem uczestnictwa w Jarmarku Wielkanocnym jako wystawca jest pozytywne rozpatrzenie zgłoszenia przez Organizatora oraz zaakceptowanie przez wystawcę Regulaminu.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można pobrać TUTAJ 

 


Szczegóły

Data:
25 marca 2018
Czas:
09:00 - 14:00
Wydarzenie Category:

Organizatorzy

Gmina Michałowice
Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach

Miejsce

Plac przed Urzędem Gminy Michałowice
Plac Józefa Piłsudskiego
Michałowice, małopolskie 32-091 Polska
+ Google Map