Ładowanie Wydarzenia
5 kwietnia godzina 10:00 - 15:00

Stoiska lokalnych rolników, sadowników, producentów żywności oraz twórców rękodzieła. Podczas Jarmarku organizatorzy przewidują również szereg wydarzeń towarzyszących, a wśród nich:

 Kino za Rogiem zaprasza na film!

Organizatorzy: Centrum Kultury i Promocji, Kino za Rogiem

Godzina 10.00  – Seans kinowy pt.: „Mia i biały lew” (2019) rodzaj: Fabularny gatunek: Familijny , Przygodowy produkcja: Francja, czas trwania: 1 godz. 34 min.

Opis filmu: Dzieciństwo 10-letniej Mii zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z Londynu do Afryki, aby prowadzić tam niezwykłą farmę. Pewnego dnia na świat przychodzi na niej piękne białe lwiątko o imieniu Charlie. Tak zaczyna się historia zdumiewającej przyjaźni dziewczynki i króla zwierząt. Kiedy Mia kończy 14 lat, a Charlie dorasta i staje się potężnym lwem, jej ojciec podejmuje dramatyczną decyzję: Mia będzie musiała pożegnać się ze swoim dzikim przyjacielem raz na zawsze. Dziewczyna, próbując uratować Charlie’ego, decyduje się na ucieczkę  – razem z białym lwem wyruszają na poszukiwanie nowego bezpiecznego domu, w którym nikt i nic mu nie zagrozi.

Bilet: 9 zł

Godzina 12.00  – Biblioteka Publiczna zaprasza na warsztaty robienia kartek świątecznych metodą quillingu (miejsce: czytelnia).

Wstęp wolny

Na zgłoszenia Wystawców czekamy do 20 marca. Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres mailowy: targ@michalowice.malopolska.pl. Udział w Jarmarku jest bezpłatny. Więcej informacji pod numerem tel. 12 388 57 40  wew. 39

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj!


Szczegóły

Data:
5 kwietnia
Czas:
10:00 - 15:00

Organizatorzy

Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach
Gmina Michałowice
Biblioteka Publiczna

Miejsce

Plac przed budynkiem Biblioteki
Pl. Józefa Piłsudskiego 2
Michałowice, małopolskie 32-091 Polska
+ Google Map
Telefon:
535029009