Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
16 kwietnia godzina 17:30 - 19:00

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Karoliną Talar, autorką książki “Misza. Kot zza Uralu” oraz poczytnego bloga Kociosmędek.

Spotkanie odbędzie się w czytelni biblioteki w Michałowicach, wstęp wolny. Zapraszamy szczególnie miłośników kotów, ale nie tylko.

Autorka o sobie: Urodziłam się w 1982 roku. Lubię zwierzaki i naturę ale najbardziej kocham koty wszelkiej maści. Książki to moje życie. Nieobce mi są wszelkiej maści prace manualne. Wiem jak działa młotek czy wyrzynarka. Raczej otwarta na świat. Wiem co to sarkazm i spalony w piłce nożnej. Kocham gotować. Ulubioną porą roku jest jesień. Wolę dawać prezenty niż otrzymywać. Mam dość miękkie serce i wzruszają mnie… męskie łzy. Silny charakter- jestem zarówno Koziorożcem jak i kogutem w chińskim zodiaku. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Mam głębokie poczucie sprawiedliwości i honoru. Zawsze ujmę się za ofiarą nawet jeśli sama poniosę obrażenia.

Udział w wydarzeniu jest dobrowolny i bezpłatny. Warunki uczestnictwa określa Regulamin dostępny na stronie https://wmichalowicach.pl/biblioteka/onas/regulaminy
Spotkanie przeznaczone jest dla osób dorosłych.


Szczegóły

Data:
16 kwietnia
Czas:
17:30 - 19:00
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Biblioteka Publiczna
Telefon:
12 388 50 37
Email:
Strona internetowa:
wmichalowicach.pl/biblioteka

Miejsce

Czytelnia biblioteki
Biblioteka Publiczna Gminy Michałowice
Michałowice, małopolskie 32-091 Poland
+ Google Map
Telefon:
12 388 50 37
Strona internetowa:
wmichalowicach.pl/biblioteka