Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.
26 grudnia 2019 godzina 21:00 - 22:00
|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

An event every week that begins at 21:00 on czwartek, repeating indefinitely

50zł – 90zł

Trening wytrzymałościowy zbudowany z krótkich, powtarzających się, intensywnych interwałów. Trening funkcjonalny całego ciała z elementami kalisteniki, który poprawia kondycję, zwiększa siłę oraz rzeźbi sylwetkę.

Karnet uprawnia do wejścia na wybrane zajęcia z całej oferty zajęć ruchowych dla dorosłych. Po dokonaniu zakupu online prosimy o odbiór karnetów u instruktora. Na zajęciach instruktorzy będą posiadali imienne karnety dla osób, które dokonały płatności przez Internet

Pozostałe zasady organizacji zajęć fitness nie zmieniają się.

Na zajęcia obowiązują zapisy SMS z tygodniowym wyprzedzeniem pod numerem 792 029 099. Ewentualne nieobecności na zajęciach należy zgłaszać najpóźniej 3 godziny przed rozpoczęciem danych zajęć.

Instruktorka: Magda Dolny

Jestem instruktorką fitness i jest to moja wielka pasja, którą staram się zarażać innych. Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat, już jako dziecko trenowałam ju-jitsu. Z zawodu jestem technikiem masażystą, obecnie studiuję fizjoterapię. W Centrum Kultury w Michałowicach poprowadzę blok 4 godzin zajęć: step, pilates, turbo spalanie i trening funkcjonalny. Step to zajęcia choreograficzne, pozwalające na spalenie tkanki tłuszczowej. Pilates jest formą przeznaczoną dla wszystkich, którzy troszczą się o swój kręgosłup, gdyż wzmacniamy na tych zajęciach mięśnie głębokie, które go stabilizują. Turbo spalanie to zajęcia intensywnie spalające tkankę tłuszczową i idealne, by poprawić kondycję. Trening funkcjonalny to zajęcia z wykorzystaniem różnych sprzętów, angażujące wszystkie grupy mięśniowe.

Magda Dolny

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Karnet fitness 4 zajęcia
50.00
Karnet fitness 8 zajęć
90.00

Szczegóły

Data:
26 grudnia 2019
Czas:
21:00 - 22:00
Koszt:
50zł – 90zł
Wydarzenie Categories:
,