Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
12 października godzina 18:30 - 20:30

Jesienny, klimatyczny wieczór w bibliotece…

Zapraszamy wszystkie panie na Warsztaty Piękna z:

Elą Hetmańczyk – pasjonatką olejków eterycznych klasy terapeutycznej. Dzieli się wiedzą o naturalnych olejkach i ich działaniu, wspiera kobiety w rozwijaniu aromatycznego biznesu. Ukończyła m.in. kurs AromaTouch Technique, szkolenia z aromaterapii klinicznej i studia coachingowe.

Aldoną Malarz – kosmetologiem, trychologiem, szkoleniowcem. Od ponad dwóch dekad związana z branżą beauty, od 12 lat prowadzi własny gabinet Imbir Kosmetologia Estetyczna. Prywatnie mama nastolatki, wielbicielka kawy, uzależniona od książek, podróżowania i pilatesu.

 

W pierwszej części spotkania zrelaksujemy się i porozmawiamy o tym, czym są czyste olejki eteryczne i jak mogą wspierać naszą urodę, poznamy proste sposoby na pielęgnację skóry z zastosowaniem olejków – będzie można wypróbować na własnej skórze ich działanie.

W drugiej części porozpieszczamy naszą skórę poznając techniki krótkiego i efektywnego automasażu twarzy (w tym celu prosimy o przyniesienie lusterka). Spędzimy czas na rozmowach o sposobach na efektowną pielęgnację oraz o tym,  jakie zabiegi najlepiej wybrać, aby uzyskać widoczne efekty.

 

Udział w wydarzeniu jest dobrowolny i bezpłatny. Warunki uczestnictwa określa Regulamin dostępny na stronie https://wmichalowicach.pl/biblioteka/onas/regulaminy


Szczegóły

Data:
12 października
Czas:
18:30 - 20:30
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Biblioteka Publiczna
Telefon:
12 388 50 37
Email:
Strona internetowa:
biblioteka.wmichalowicach.pl

Miejsce

Czytelnia biblioteki
Biblioteka Publiczna Gminy Michałowice
Michałowice, małopolskie 32-091 Polska
+ Google Map
Telefon:
12 388 50 37