Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.
19 stycznia godzina 17:00 - 19:00

Wernisaż wystawy fotografii Donaty Boczkowskiej oraz koncert BESTER QUARTET, czyli muzyki klezmerskiej z elementami jazzu – 19 stycznia (niedziela), godz. 17.00.
Co to będzie za piękny wieczór! Tym bardziej, że jest to okazja do poznania dwóch wybitnie zdolnych i utalentowanych Mieszkańców naszej gminy!
Donata Boczkowska – Fotograf, pasjonatka podróży, muzyki i kontrowersji. Jej prace eksponowane były ostatnio w Krakowskiej Stopklatce i brały udział w tegorocznej edycji Kraków Photo Fringe. Wystawa jest dość kontrowersyjna, jest dużym przekazem metaforycznym. W chronologiczny sposób pokazuje historię człowieka, który we współczesnym świecie doświadcza niesprawiedliwości i okrucieństwa. Są poruszane kwestie tolerancji, wykluczenia, oceny i zmusza odbiorcę do refleksji.
BESTER QUARTET – Zespół powstał pod nazwą The Cracow Klezmer Band z inicjatywy kompozytora i akordeonisty Jarosława Bestera. Zespół to swego rodzaju fenomen na światowym rynku muzycznym. Grupę tworzą czterej wybitni instrumentaliści, wykształceni muzycy klasyczni. Charakterystyczną cechą zespołu jest wykonawstwo muzyki o szerokim przekroju stylistycznym, w którym zasymilowane zostały wybrane elementy muzyki klasycznej, jazzowej, awangardowej oraz dokonania współczesnej kameralistyki, gdzie fundamentem do budowania niepowtarzalnych form instrumentalnych jest improwizacja.

WSTĘP WOLNY – na podstawie zaproszeń, które będzie można odebrać w biurze CKiP. Więcej info pod numerem telefonu: 535 029 009!


Szczegóły

Data:
19 stycznia
Czas:
17:00 - 19:00

Organizator

Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach
Telefon:
12 388 50 71, 535 029 009
Email:
Strona internetowa:
ckip.wmichalowicach.pl

Miejsce

Centrum Kultury i Promocji
Plac Józefa Piłsudskiego 2
Michałowice, Malopołska 32-091 Polska
+ Google Map
Telefon:
12 388 50 71, 535 029 009
Strona internetowa:
ckip.wmichalowicach.pl