Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
25 maja godzina 11:00 - 12:00
|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

An event every week that begins at 11:00 on poniedziałek, repeating until 27 maja 2020

50zł- 90zł

Zdrowy kręgosłup – profilaktyka zdrowych pleców, nauka prawidłowych nawyków. Zajęcia skupiające się na mięśniach stabilizujących kręgosłup. Ćwiczenia wzmacniające osłabione mięśnie i rozciągające spięte grupy mięśniowe. Idealna forma zajęć dla osób prowadzących siedzący tryb życia.

Karnet uprawnia do wejścia na wybrane zajęcia z całej oferty zajęć ruchowych dla dorosłych. Po dokonaniu zakupu online prosimy o odbiór karnetów u instruktora. Na zajęciach instruktorzy będą posiadali imienne karnety dla osób, które dokonały płatności przez Internet

Pozostałe zasady organizacji zajęć fitness nie zmieniają się.

Na zajęcia obowiązują zapisy SMS z tygodniowym wyprzedzeniem pod numerem 792 029 099. Ewentualne nieobecności na zajęciach należy zgłaszać najpóźniej 3 godziny przed rozpoczęciem danych zajęć.

Instruktorka: Maja Moczyńska-Papka – trener personalny, instruktor fitness, doradca dietetyczny. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie i przez wiele lat była związana z klubem fitness Active Life, gdzie pracowała jako manager i instruktor zajęć grupowych. Miłość do fitnessu i aktywnego stylu życia spowodowała, że zainteresowałam się również dietetyką. Renomowane szkolenia z dietetyki sportowej u Jakuba Mauricza oraz Barbell Kitchen i z dietetyki klinicznej u Iwony Wierzbickiej (Ajwen) pozwoliły połączyć dbałość zarówno o figurę jak i zdrowie moich podopiecznych, nie tylko poprzez odpowiedni trening, ale i  od strony właściwego odżywiania. Zmienia złe nawyki w życie pełne satysfakcji i pomaga swoim podopiecznym pokochać samych siebie.

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Karnet fitness 4 wejścia
50.00
Unlimited
Karnet fitness 8 wejść
90.00
Unlimited

Szczegóły

Data:
7 października 2019
Czas:
11:00 - 12:00
Koszt:
50zł- 90zł
Wydarzenie kategorie:
, ,

Organizator

Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach
Telefon:
12 388 50 71, 535 029 009
Email:
Strona internetowa:
ckip.wmichalowicach.pl

Miejsce

Sala lustrzana
Plac Piłsudskiego 2
Michałowice, małopolskie 32-091 Polska
Telefon:
535 029 009
Strona internetowa:
ckip.wmichalowicach.pl