Drodzy Rodzice! Spędzacie czas w domu ze swoim maluszkiem? Szukacie zajęć w okolicy? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć dla dzieciaków od 0-4 lat oraz dla kobiet w ciąży i pań po porodzie, chcących bezpiecznie wrócić do aktywności fizycznej.

? GORDONKI – zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i dzieci (0-3 lat) to zaproszenie do wspólnego odkrywania świata dźwięków. Przy pomocy muzyki wykonywanej na żywo (śpiew, rytmizacja) dzieci odkrywają świat rytmów i skal. W spontaniczny sposób rozwijają swoje zdolności muzyczne oraz harmonię ruchu. Każdym zajęciom towarzyszą rekwizyty pobudzające dziecięcą wyobraźnię. Warsztaty prowadzone są w oparciu o Teorię Uczenia się Muzyki profesora E.E Gordona, doświadczonego muzyka, pedagoga, jazzmana. Zajęcia “gordonowskie” stymulują rozwój muzyczny dziecka: kształcą słuch muzyczny, wzbogacają słownik rytmiczny i tonalny, doskonalą umiejętności śpiewania. Wpływają korzystnie na koordynację oddech – ruch – śpiew. Wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, zarówno motorykę jak i sferę intelektualną – umiejętność koncentracji oraz zdolność komunikowania się. Na warsztatach pracujemy głosem. Jest to pierwszy i najbliższy człowiekowi instrument. Ważną rolę odgrywa także ruch. Dzięki niemu dzieci uczą się rytmicznego, harmonijnego poruszania się, które stanowi podstawę wyczucia i rozumienia rytmu, poznają swoje ciało oraz otaczającą je przestrzeń. Ponadto zajęcia są dla maluchów okazją do uczenia się naśladowania, współdziałania z innymi, podejmowania nowych działań-wyzwań.

?Zajęcia odbywają się w czwartki o godzinie 12:30.
Obowiązują sms-owe zapisy pod numerem: 535 029 009.

? WYGIBASKI – To zajęcia ogólnorozwojowo-ruchowe, łączące różne elementy ruchu z muzyką, tańcem i rozciąganiem. Zabawy ruchowe przyczynią się do zwiększenia wydajności fizycznej, rozwoju motoryki, ukształtują prawidłową postawę ciała. Rozwiną u dzieci szybkość, wytrzymałość, zwinność i zręczność. Energiczne prowadzenie przyczyni się do rozładowania napięć, zaś aktywność dzieci sprawi, że będą bardziej cierpliwie pokonywać trudności. Dziecko nauczy się zachowań społecznych tj. współistnienie, komunikacja, zabawa w grupie, przestrzegania zasad, wykonywania prostych poleceń. Ale przede wszystkim będzie miło spędzać czas z rówieśnikami. Specjalnie skonstruowane fazy zajęć tematycznych umożliwią wszechstronny rozwój. Zajęcia wzbogacone są o metodę Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.Zajęcia dla dzieci w wieku 1,5-4 lat.

?Zajęcia odbywają się w poniedziałki o godzinie 9:00.
Obowiązują sms-owe zapisy pod numerem: 535 029 009.

? AKTYWNA MAMA – Zajęcia przeznaczone są dla kobiet w ciąży (po 12 tygodniu ciąży – za zgodą lekarza) oraz dla pań po porodzie chcących bezpiecznie wrócić do aktywności fizycznej, nie rozstając się z dzieckiem. Na zajęciach wzmocnisz kręgosłup, pośladki, uda, ramiona, plecy, popracujesz nad stabilizacją tułowia, wzmocnisz mięśnie dna miednicy, u kobiet po porodzie sprawdzimy stan mięśni brzucha. Delikatne ćwiczenia fitness, z elementami pilates, treningu funkcjonalnego, stretchingu, zdrowego kręgosłupa z wykorzystaniem sprzętu: piłek, taśm, hantli lub bez.

?Zajęcia odbywają się w środy o godzinie 11:00.
Obowiązują sms-owe zapisy pod numerem: 535 029 009.

Serdecznie zapraszamy do zapisów!??
Liczba miejsc ograniczona.