Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zajęć semestralnych zachęcamy do zapoznania się z poniższą informacją.

Aktualnie pracujemy nad grafikiem zajęć na nowy semestr. We wrześniu będzie trwała u nas rekrutacja na zajęcia, które rozpoczną się w październiku. Na początku września przedstawimy Państwu ofertę zajęć wraz z rozpiską godzinową.

Jednocześnie informujemy, że harmonogram zajęć znajdujący się obecnie na naszej stronie zostanie zaktualizowany. Większość zajęć będzie kontynuowana w tych samych dniach i godzinach od października, jednak pełna aktualizacja pojawi się w drugiej połowie września, o czym poinformujemy na naszych stronach.

Zapisy na zajęcia ruszą 6 września. W tym dniu od godz. 8.30 na naszej stronie będzie dostępny formularz online (osobne formularze dla zajęć w Michałowicach oraz w Filii. Zapisy przez formularz będą trwały od 6 do 17 września. Po tym czasie formularz zostanie zamknięty i będą tworzone listy na zajęcia. Przy zapisie online system nie wysyła potwierdzeń.

Przypominamy o zasadach rekrutacji na zajęcia:

  • w związku z dużym zainteresowaniem zajęciami muzycznymi indywidualnymi przyjmujemy na nie tylko osoby zamieszkałe i zameldowane w naszej gminie;
  • pierwszeństwo przyjęcia na wszystkie zajęcia mają osoby zamieszkałe i zameldowane w naszej gminie, ale w miarę możliwości i wolnych miejsc na zajęcia grupowe przyjmujemy również osoby z innych gmin;
  • pierwszeństwo na wszystkie zajęcia mają osoby kontynuujące naukę nieprzerwanie od ubiegłego roku;
  • w pozostałych przypadkach obowiązuje kolejność zapisu przez formularz online;
  • w przypadku dużej ilości zgłoszeń na poszczególne zajęcia otwieramy również listy rezerwowe;
  • płatność za zajęcia dokonywana jest tylko i wyłącznie przelewem na konto CKiP za cały semestr zajęć (z wyjątkiem zajęć “Stacja badawcza”), a niedokonanie płatności w wyznaczonym terminie skutkuje skreśleniem z listy uczestników.
  • płatności za semestr przyjmujemy do 13 października;
  • zajęcia fitness, gordonki, seanse kinowe oraz gimnastyka i taniec 50+ są realizowane stale, również w wakacje – obowiązują zapisy telefoniczne.

Zapraszamy na zajęcia!